Zmena hracieho plánu Činohry SND v decembri

Vážení návštevníci,

dovoľujeme si vás informovať o zmene hracieho plánu Činohry SND. Z dôvoduzdravotnej indispozície člena súboru sme museli pristúpiť k niekoľkým zmenám v našom programe.

Dňa 4. 12. 2018
pridávame do hracieho plánu predstavenie Pred západom slnka.

Dňa 8. 12. 2018 sa v Sále činohry ruší plánované predstavenie Rodáci, ako náhradné predstavenie uvedieme Bál. V Štúdiu SND uvedieme namiesto pôvodne plánovaného predstavenia Spievajúci dom predstavenie inscenácie Zjavenie (hrobárova dcéra).


Dňa 9. 12. 2018 sa ruší plánované predstavenie v Štúdiu Mercedes Benz, ako náhradné predstavenie uvedieme Vysokú školu diváckeho umenia.

Dňa 11. 12. 2018 sa ruší plánované predstavenie v Štúdiu Polnočná omša, ako náhradné predstavenie uvedieme Zjavenie (hrobárova dcéra).

Dňa 19. 12. 2018 sa ruší plánované predstavenie v Štúdiu Je úžasná!, ako náhradné predstavenie uvedieme Popol a vášeň.

Zakúpené vstupenky platia aj na náhradné predstavenie.V prípade, že navštívite náhradné predstavenie, strácate nárok na vrátenie vstupného, ako aj na náhradu prípadného cenového rozdielu medzi pôvodným a náhradným predstavením.

Ak sa však rozhodnete, že náhradný ponúkaný titul nenavštívite, máte právo vrátiť nepoužité vstupenky a peniaze vám budú refundované v plnej výške. O vrátenie vstupného môžete požiadať osobne v pokladniciach SND do 15 pracovných dní po plánovanom termíne predstavenia.O vrátenie vstupného po 15 pracovných dňoch môžete požiadať výlučne písomne (resp. pri on-line nákupe aj e-mailom) na adrese rezervacie@snd.sk alebo jana.krajcirova@snd.sk. Zároveň treba uviesť vaše číslo účtu a kód banky (IBAN, SWIFT/BIC) a priložiť sken vstupenky na refundáciu.

Ospravedlňujeme sa vám za prípadné komplikácie súvisiace s touto zmenou.

Ďakujeme za vašu priazeň a pochopenie.Tešíme sa na vás v sálach SND.