Abonentky

Slovenské národné divadlo vám každý rok ponúka možnosť zakúpiť si abonentku na najočakávanejšie predstavenia Činohry, Opery a Baletu SND.
 
Predaj abonentiek na predstavenia 99. divadelnej sezóny bol ukončený.
 
Ďakujeme vám za prejavený záujem, ktorý bol aj tento rok mimoriadny. Už tradične najviac upútal vašu pozornosť abonentný balíček Novinky činohry, ktoré bez zháňania vstupeniek – s abonentkou navštívi 344 divákov. Nasleduje balíček Premiéry opery a baletu a balíček Svetová klasika, ktorý zahŕňa všetky činoherné premiéry z minulej sezóny. Viac-menej rovnomerný záujem vzbudili ďalšie kombinácie inscenácií – tie, ktorých spoločným menovateľom sú životné príbehy Osudových mužov i Osudových žien, inšpirujúce Veľké príbehy histórie i súčasnosti, aj dramatické i vášnivé príbehy Sveta opery. Tvorcov potešil záujem o abonentný balíček predstavení, na ktorých neopakovateľné divadelné zážitky vždy očaria najmenších divákov a svojich skalných znova priláka krehké baletné umenie, s ktorým vždy Zažívame vášeň. Takmer 800 z mnohých našich pravidelných návštevníkov sa stalo majiteľmi abonentných balíčkov. Tržby z predaja prevýšili tak ako v minulom roku stotisíc eur.
 
Viac informácií o abonentných balíčkoch nájdete na www.abonentka.snd.sk.

Pokiaľ máte otázky, sme Vám k dispozícii v pracovných dňoch na telefónnom čísle 02/204 72 296 alebo na e-maile abonentky@snd.sk.

ABO brožúra na stiahnutie